Prosimy o włączenie obsługi JavaScript. Ta strona nie funkcjonuje poprawnie bez włączonej obsługi JavaScript
Producent mebli

Witamy!

Jesteśmy jednym z krajowych liderów wśród producentów mebli dla osób posiadających specyficzne zlecenia na wykonanie mebli – nietypowych w swoim rozmiarze, materiale, wymiarach i kształtach.

Veromobile to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy w swej codziennej pracy nie szczędzą sił, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Od wielu lat specjalizujemy się w realizacji zleceń dla wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość i niepowtarzalność produktów stolarskich.

Nasze meble uświetniają obecnie ekskluzywne lokale, restauracje, biura, domy i mieszkania ludzi ze świata show biznesu, jak również „zwykłych Kowalskich”, w kraju, i za granicą. Nasze prace można także spotkać w wielu salonach wystawowych na terenie całej Polsce, kto wie, być może już widziałeś nasze realizacje, nie będąc tego świadomym.

Charakteryzuje nas dbałość o szczegóły i staranność wykonania realizowanych przez nas projektów, każdemu produktowi poświęcamy należyty czas, aby był on czymś więcej niż tylko kawałkiem przerobionego drewna, zawsze staramy się wydobyć drzemiące w nim piękno, aby uśmiech na twarzy naszych klientów towarzyszył im przez wiele lat użytkowania mebli.

Veromobile to świetni stolarze jak również pomysłowi projektanci i architekci, którzy chętnie służą pomocą w doborze najodpowiedniejszych dla Ciebie rozwiązań, systemów, dodatków i innych. Współpracujemy z  dystrybutorami i producentami najlepszych na świecie marek maszyn dla przemysłu stolarskiego, farb i lakierów, akcesorii i okuć meblowych oraz sprzętu RTV/AGD.

 

My nie tylko śledzimy trendy, my je wyznaczamy!


kontakt

 

 Comments are closed.Wzorcownia:

ul. Trakt Brzeski

Warszawa (Wesoła)Tel: +48 518-741-505

E-mail: kontakt@veromobile.plmapka dojazdu


Prywatność i pliki Cookies