Prosimy o włączenie obsługi JavaScript. Ta strona nie funkcjonuje poprawnie bez włączonej obsługi JavaScript
Kategoria ‘producent mebli warszawa’

Czerwiec 19th, 2012

Aktualizacja: Galeria mebli

galeria

Grudzień 25th, 2011

Wkrótce otwarcie! salon wystawowo-handlowy Veromobile

Mamy przyjemność poinformować Państwa, o zbliżającym się otwarciu naszego salonu firmowego, który będzie się mieścił w Warszawie przy ulicy Trakt Brzeski

 

Więcej informacji niebawem….

Październik 13th, 2011

Gzymsy drewniane

W naszej ofercie posiadamy gzymsy meblowe na zamówienie, zarówno dla producentów mebli, dla klientów indywidualnych i dla miłośników majsterkowania, do szaf, drzwi i wszelkich innych zastosowań. Produkujemy gzymsy lakierowane, patynowane.

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy gzymsy pokryte czystym (24 karaty) złotem bądź srebrem.

Poniżej przedstawiamy niektóre spośród dostępnych do wyboru wzorów gzymsów.

Październik 10th, 2011

Fronty meblowe

Produkujemy szeroką gamę frontów meblowych, na zamówienie dla firm produkujących meble, projektantów wnętrz, jak również dla indywidualnych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny model i rodzaj frontu według otrzymanego projektu bądź wzoru.

Do każdego modelu frontu oferujemy dodatki w postaci gzymsów, pilastrów, cokołów, kostek. dostępnych w różnych wzorach oraz kolorach.

Czerwiec 16th, 2011

Producent mebli

Witamy!

Jesteśmy jednym z krajowych liderów wśród producentów mebli dla osób posiadających specyficzne zlecenia na wykonanie mebli – nietypowych w swoim rozmiarze, materiale, wymiarach i kształtach.

Veromobile to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy w swej codziennej pracy nie szczędzą sił, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Lipiec 15th, 2011

Lakiery i podkłady do drewna

W trosce o przyrodę i zdrowie naszych klientów w naszej pracy staramy się wykorzystywać tylko produkty o najwyższych standardach bezpieczeństwa dla zdrowia i środowiska.

W Veromobile posiadamy własną lakiernie, oraz suszarnie, gdzie pomalowane elementy, bez pośpiechu  nabierają swój ostateczny wygląd.

 Wzorcownia:

ul. Trakt Brzeski

Warszawa (Wesoła)Tel: +48 518-741-505

E-mail: kontakt@veromobile.plmapka dojazdu


Prywatność i pliki Cookies